Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Klientas: X (panorėjęs likti anonimu)
Pats kompetentingiausias kada nors sutiktas savo srities profesionalas, sugebantis atlikti tokius darbus, kurie iki tol kitiems buvo neįveikiami, o mums ilgas ir nesibaigiantis galvos skausmas:) Per kelias akimirkas sustatė viską į savo vietas, o mes negalime suvokti, kad viskas iš tikrųjų padaryta. Tad dar karta patvirtino, kad svarbiausia sutikti ta, kuris tikrai išmano, ir savo problemų sprendimus patikėti tik profesionalams!

2011-08-23

Neringa,  www.mamairvaikas.lt
Džiaugiuosi mielu dizainu atnaujinta svetaine, patogiu informacijos išdėstymu. Dabar turiu tokią svetainę, kurios seniai norėjau, bet pačiai – tik šios srities mėgėjai, padaryti profesionalaus projekto neužteko žinių. Šį specialistą drąsiai rekomenduočiau kitiems.

2011-09-06

Eco-Organic Cosmetics, www.erteda.lt
Norime padėkoti už puikiai atliktą darbą, konsultacijas ir nuoširdų bendradarbiavimą kuriant internetinį puslapį. Mums bendradarbiaujant buvo pasiekta daugiau nei tikėjomės, todėl ateityje ketiname bendradarbiauti toliau. Taip pat gavome naudingų patarimų, kurie pravertė ne tik internetinio puslapio sukūrimui, bet ir tapti labiau žinomais, kas yra labai svarbu šiandieniniame pasaulyje. Rekomenduojam.

2014-08-05

Galite pateikti savo atsiliepimą:

Jūsų vardas*

Jūsų el. paštas*

Jūsų interneto svetainės adresas*

Jūsų atsiliepimas

 Taip. Sutinkate, kad Jūsų atsiliepimas gali būti paviešintas.

Saugos kodas
captcha